JagNES [Fest]

JagNES [Fest]

Koncept wspólnej imprezy powstał pewnej pamiętnej nocy podczas imprezy Silly Venture w roku 2016, na którym nastąpiły intensywne i konkretne czynności integracyjne trzonów polskich fanów konsoli Atari Jaguar w osobach Pitera i GuSTawa oraz fanów NES/FC/Pegasus, których dzielnie reprezentowali koledzy Dziat, MWK oraz Daf 시큐어crt 다운로드.
Stąd był już tylko krok do zaproponowania wspólnej imprezy, takiego polskiego JagFesta, tylko będącego połączeniem Jaguara z NESem. Padła propozycja umiejscowienia party w  miejscowości Mermet Dudate.

JagNES [Fest] Level 1 odbył się w dniach od 28 kwietnia do 3 maja 2017 roku, JNF Level 2 miał miejsce w dniach od 28 kwietnia do 6 maja 2018 roku 음악 파일 다운로드.

Zlot w roku 2019 niestety się nie odbędzie. Mamy nadzieję, że na kolejnej edycji w maju 2020 nie zabraknie tak wspaniałego grona uczestników jak na poprzednich edycjach lg usim. 🙂

Zapraszamy oczywiście wszystkich chętnych, nie musicie mieć Jaguara czy NES’a ?

Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie na FB, gdzie czekają na Was nowości, informacje na temat zlotu jak i ze świata konsolowego:

https://www.facebook.com/JagNESFest